Bij AVIFIT hebben we een bewuste keuze gemaakt: dit jaar staan we niet op de beurs. Maar waarom eigenlijk? Simpel! We geloven dat we jou beter kunnen ondersteunen
met persoonlijke, vrijblijvende demo’s in onze eigen salon.
Geen beurs, wél tijd en aandacht
Op een beurs is het altijd druk. Tientallen stands, honderden bezoekers en vaak te weinig tijd om écht in te gaan op jouw vragen en wensen. Bij AVIFIT draait het juist om aandacht en persoonlijk contact. Daarom nodigen we je dit jaar liever uit in onze salon voor een één-op-één kennismaking.
Ontdek in alle rust ons volledige assortiment
Tijdens een persoonlijke demo krijg je de kans om ons volledige assortiment te ontdekken. Geen snelle uitleg aan een stand, maar alle tijd om de apparaten te zien, voelen en ervaren. Samen bekijken we welke combinaties het beste aansluiten bij jouw salon en welke acties momenteel lopen:
- €2000 korting op de LipoLaser
- Cryo Plus gratis bij aankoop van de CRYO
- Gratis opzetstukjes t.w.v. €500 bij Microneedling RF
Service van A tot Z
Bij AVIFIT stopt het niet na aankoop. Wij bieden:
- Eigen technische dienst voor snelle en betrouwbare ondersteuning.
- Gratis opleiding voor jou en je team, zodat jullie het maximale uit de apparatuur halen.
- Gratis marketingmateriaal voor een vliegende start met jouw nieuwe aanwinst.
- Meer dan 21 jaar ervaring voor gegarandeerde kwaliteit en service.
- Financieringsmogelijkheden zoals rentevrije afbetaling.
Plan jouw vrijblijvende demo
Geen drukte, geen haast, maar alle tijd voor persoonlijk advies. Klinkt goed? Neem contact met ons op om een afspraak te maken. We ontvangen je graag in onze salon en helpen je verder met de beste keuzes voor jouw salon!
Kies voor AVIFIT – Persoonlijke aandacht, topkwaliteit en service van A tot Z.